Bottega Verde

Kafe Jeshile- Shampo Trupi

Kafe Jeshile- Shampo Trupi

Regular price
Lek 950.00
Sale price
Lek 950.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Xhel dushi me ekstrakt kafeje jeshile dhe përzierje vajrash esenciale që ju jep freski rigjeneruese në dush.