Bottega Verde

Këmbët - Deospray

Këmbët - Deospray

Regular price
Lek 1,090.00
Sale price
Lek 1,090.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Deospray me lëng Aloe dhe vaj esencial menteje kundër djersitjes
Një aromë që freskon dhe parandalon erën e keqe.