Bottega Verde

Këmbët - Deospray për këpucët

Këmbët - Deospray për këpucët

Regular price
Lek 1,090.00
Sale price
Lek 1,090.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Deospray për këmbët dhe këpucët me vajra esenciale të mentes, trumzës dhe pemës së çajit kundër djersitjes
Një produkt specifik dhe shumë praktik për freskinë e këmbëve dhe këpucëve.