Bottega Verde

Këmbët - Krem hidratues

Këmbët - Krem hidratues

Regular price
Lek 1,090.00
Sale price
Lek 1,090.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem hidratues i këmbëve, me vaj Jojoba dhe vajra esenciale të mentes dhe trumzës. 
Një trajtim i përditshëm për t’i mbajtur këmbët tuaja të buta .