Bottega Verde

Këmbët - Krem kundër kallove

Këmbët - Krem kundër kallove

Regular price
Lek 1,090.00
Sale price
Lek 1,090.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem zbutës i këmbëve, me acid salicilik dhe vajra esenciale të mentes dhe trumzës Zgjidhje efektive për të zvogëluar dhe zbutur kallot në një kohë të shkurtër.