Bottega Verde

Këmbët -Krem për thembrat

Këmbët -Krem për thembrat

Regular price
Lek 1,090.00
Sale price
Lek 1,090.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Kremi s.o.s. për thembra, me ure dhe vajra esenciale të Mentes dhe Trumzës 

Përmban 10% Ure. Përmirëson dukshëm plasaritjen.