Bottega Verde

Këmbët - Krem Qetësues

Këmbët - Krem Qetësues

Regular price
Lek 1,190.00
Sale price
Lek 1,190.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem këmbësh me vaj esencial Menteje kundra djersitjes
Ndihmon për të mbajtur larg erën e keqe dhe ndjesinë e djersitjes së tepërt.