Bottega Verde

Këmbët - Larës i këmbëve

Këmbët - Larës i këmbëve

Regular price
Lek 990.00
Sale price
Lek 990.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Pastrues i këmbëve me vajra esenciale nga Mentja dhe Trumza për një ndjesi freskuese