Bottega Verde

Këmbët - Maskë Hidratuese

Këmbët - Maskë Hidratuese

Regular price
Lek 990.00
Sale price
Lek 990.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Maskë këmbësh hidratuese e ushqyese  me Gjalpë Shea, Acid Hyaluronic dhe vaj peme çaji .
Maskë shumë praktike e këmbëve, ajo vishet si një palë çorape dhe jep butësi shtesë.