Bottega Verde

Keratin dhe Kashmir - Balsam Floku

Keratin dhe Kashmir - Balsam Floku

Regular price
Lek 990.00
Sale price
Lek 990.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Balam ristrukturues me proteina Keratine dhe lesh kashmiri për flokë të brishtë . Ristrukturon dhe rikthen shkëlqimin e flokëve të dëmtuar .