Bottega Verde

Keratin dhe Kashmir - BB Krem Floku

Keratin dhe Kashmir - BB Krem Floku

Regular price
Lek 1,690.00
Sale price
Lek 1,690.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

BB Krem flokësh  riparues ,pa shpëlarje me proteina Keratine dhe lesh kashmiri për flokë të dëmtuar