Bottega Verde

Keratin dhe Kashmir - Shampo Floku

Keratin dhe Kashmir - Shampo Floku

Regular price
Lek 990.00
Sale price
Lek 990.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Shampo ristrukturuese ushqyese me proteina keratine dhe kashmiri për flokë të brishtë . Ideale për ringjalljen e flokëve që kanë nevojë për vëmendje të veçantë dhe janë të dëmtuar .