Bottega Verde

Keratin dhe Kashmir - Vaj Floku

Keratin dhe Kashmir - Vaj Floku

Regular price
Lek 1,490.00
Sale price
Lek 1,490.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Vaj ristrukturues me proteina Keratine dhe Kashmir për flokë të brishtë 
Ringjall flokët duke i dhënë shkëlqim dhe butësi të menjëhershme dhe është ideale për të luftuar majat e ndara