Bottega Verde

Keratin dhe Kokos - Balsam Floku

Keratin dhe Kokos - Balsam Floku

Regular price
Lek 980.00
Sale price
Lek 980.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Balsam zbutës ushqyes me Keratin dhe vaj kokosi për flokë të drejtë