Bottega Verde

Keratin dhe Kokos - Qumësht Spray Floku

Keratin dhe Kokos - Qumësht Spray Floku

Regular price
Lek 1,650.00
Sale price
Lek 1,650.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Qumësht Spray me Keratin dhe vaj kokosi për flokë të drejtë 
Ndihmon në riparimin e dëmit të shkaktuar nga nxehtësia e tharëses së flokëve .