Bottega Verde

Keratin dhe Kokos - Shampo Floku

Keratin dhe Kokos - Shampo Floku

Regular price
Lek 980.00
Sale price
Lek 980.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Shampo zbutëse me keratin dhe qumësht kokosi për flokë të drejtë