Bottega Verde

Korrektori COVER-AGE
Korrektori COVER-AGE
Korrektori COVER-AGE
Korrektori COVER-AGE
  • Load image into Gallery viewer, Korrektori COVER-AGE
  • Load image into Gallery viewer, Korrektori COVER-AGE
  • Load image into Gallery viewer, Korrektori COVER-AGE
  • Load image into Gallery viewer, Korrektori COVER-AGE

Korrektori COVER-AGE

Regular price
Lek 1,590.00
Sale price
Lek 1,590.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Korrektor me ekstrakt orkide dhe acid hialuronik, aplikojeni në zonën poshtë syve dhe lehtësisht përhapeni me gishtërinjë