Bottega Verde

Laps për fiksimin e vetullave me vitaminë E

Laps për fiksimin e vetullave me vitaminë E

Regular price
Lek 1,000.00
Sale price
Lek 1,000.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Një laps i dobishëm pa ngjyrë për të formuar dhe kontrolluar vetullat tuaja, duke u dhënë atyre një kurbë natyrale dhe afatgjatë