Bottega Verde

Legno Marino - Deodorant

Legno Marino - Deodorant

Regular price
Lek 1,490.00
Sale price
Lek 1,490.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Parfum deodorant me minerale i jep freski dhe rehati lëkurës me aromën e saj magjepsëse të pyjeve, agrumeve dhe erëzave.