Bottega Verde

Legno Marino - Shampo Dushi

Legno Marino - Shampo Dushi

Regular price
Lek 690.00
Sale price
Lek 690.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Shampodo me Minerale 
Pastrues praktik dy në një, i cili jep flokë të butë, me shkëlqim dhe lëkurë të parfumuar!