Bottega Verde

Lift Natyral - Krem Dite për fytyrën

Lift Natyral - Krem Dite për fytyrën

Regular price
Lek 2,890.00
Sale price
Lek 2,890.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Kremi i parë i rrudhave për ditën, efekt zbutës dhe lehtësues i stresit, me ekstrakt Argirelin, Pluridefence, dhe Boronice për të gjitha llojet e lëkurës - mosha 30+