Bottega Verde

Lift Natyral - Krem i konturit të syve

Lift Natyral - Krem i konturit të syve

Regular price
Lek 2,390.00
Sale price
Lek 2,390.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem zbutës i konturit të syve, me Argireline , Pluridefence dhe ekstrakt Boronice  - mosha 30+

Trajtimi i formuluar për zonën rreth syve, ka funksionin specifik të mbrojtjes së lëkurës e cila në këtë zonë është veçanërisht e brishtë dhe delikate.