Bottega Verde

Lift Natyral - Krem Nate për fytyrën

Lift Natyral - Krem Nate për fytyrën

Regular price
Lek 2,890.00
Sale price
Lek 2,890.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Kremi i parë i rrudhave për fytyrën, zbut efektin kundër stresit, me Argireline, Pluridefence dhe ekstrakt Boronice për të gjitha llojet e lëkurës - mosha 30 +