Bottega Verde

Linja e Shafranit - Qumësht Trupi

Linja e Shafranit - Qumësht Trupi

Regular price
Lek 3,390.00
Sale price
Lek 3,390.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Qumështi ushqyes dhe mbrojtës i trupit me Shafran , dhe vajra bimore ushqyese për të gjitha llojet e lëkurës
Një formulë e pasur dhe e shkrirë që punon intensivisht duke iu përshtatur nevojave të lëkurës për të optimizuar ushqimin dhe hidratimin.