Bottega Verde

Linfa di Vite - Ampula për fytyrën

Linfa di Vite - Ampula për fytyrën

Regular price
Lek 2,990.00
Sale price
Lek 2,990.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Trajtim intensiv 7 -ditor me Acid Hialuronik, Filmexel, lëng të hardhisë dhe fitokompleks të rrushit të kuq,