Bottega Verde

Linfa di Vite - Balsam hidratues

Linfa di Vite - Balsam hidratues

Regular price
Lek 2,700.00
Sale price
Lek 2,700.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Një trajtim intensiv për nevojat e lëkurës së fytyrës dhe trupit, i cili hidraton, mbron, ushqen dhe e bën atë mrekullisht të butë dhe të mëndafshtë, në çdo rast dhe në çdo stinë.