Bottega Verde

Linfa di Vite - Krem Fytyre

Linfa di Vite - Krem Fytyre

Regular price
Lek 5,600.00
Sale price
Lek 5,600.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Trajtimi i fytyrës ditën e natën,  riaktivizues i qelizave, me lëng hardhie dhe fitokompleks rrushi të kuq për të gjitha llojet e lëkurës