Bottega Verde

Linfa di Vite - Krem i konturit të syve dhe buzëve

Linfa di Vite - Krem i konturit të syve dhe buzëve

Regular price
Lek 2,390.00
Sale price
Lek 2,390.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Trajtim specifik për konturin e syve dhe buzëve: ato që i nënshtrohen më shumë  rrudhave të plakjes dhe formimit të rrudhave të mimikë.