Bottega Verde

Linfa di Vite - Xhel larës për fytyrën

Linfa di Vite - Xhel larës për fytyrën

Regular price
Lek 2,300.00
Sale price
Lek 2,300.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Një krem ​​xhel shpëlarës me veprim antioksidues që pastron butësisht dhe eliminon të gjitha gjurmët e make-up-it