Bottega Verde

Linja e Shafranit - Krem i konturit te syve

Linja e Shafranit - Krem i konturit te syve

Regular price
Lek 2,390.00
Sale price
Lek 2,390.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Trajtim global kundër plakjes së konturit të syve kundra rrudhave dhe rrathëve të zeza me ekstrakt të pistilit të Shafranit dhe Inolixir , për të gjitha llojet e lëkurës