Bottega Verde

Linja e Shafranit - Kremi i Fytyrës

Linja e Shafranit - Kremi i Fytyrës

Regular price
Lek 5,600.00
Sale price
Lek 5,600.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Trajtimi i fytyrës ditën dhe natën kundër plakjes me pistilë Shafrani për të gjitha llojet e lëkurës