Bottega Verde

Linja e Shafranit - Serumi i artë

Linja e Shafranit - Serumi i artë

Regular price
Lek 5,000.00
Sale price
Lek 5,000.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Një serum i koncentruar për bukurinë e lëkurës që shfrytëzon fuqinë e përbërësve sic janë pistilët e shafranit dhe Acid Hyaluronic për të kundërshtuar shenjat e plakjes në disa nivele.