Bottega Verde

Mente dhe Calendula - Shampo kundër zbokthit

Mente dhe Calendula - Shampo kundër zbokthit

Regular price
Lek 980.00
Sale price
Lek 980.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Eliminon zbokthin e dukshëm , kundër kruajtjes dhe rishfaqjes - me ekstrakte mente dhe Calendula për flokë normalë me zbokth