Bottega Verde

Mollë Jeshile & Aloe - Balsam Floku

Mollë Jeshile & Aloe - Balsam Floku

Regular price
Lek 980.00
Sale price
Lek 980.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Balsam hidratues me lëng molle jeshile dhe aloe për flokë normalë