Bottega Verde

Mollë Jeshile & Aloe - Shampo Floku

Mollë Jeshile & Aloe - Shampo Floku

Regular price
Lek 980.00
Sale price
Lek 980.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Shampo hidratuese për butësi afatgjatë me lëng molle jeshile dhe aloe