Bottega Verde

Mollë jeshile dhe Lime - Shampo Floku

Mollë jeshile dhe Lime - Shampo Floku

Regular price
Lek 980.00
Sale price
Lek 980.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Shampo floku me mollë jeshile dhe lëng limoni për flokë normalë 
Formulë jashtëzakonisht e lehtë dhe miqësore me lëkurën e kokës, jep një ndjenjë pastërtie dhe freskie që zgjat për një kohë të gjatë.