Bottega Verde

Mollë & Kanellë - Krem Duarsh

Mollë & Kanellë - Krem Duarsh

Regular price
Lek 890.00
Sale price
Lek 890.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem duarsh me lëng molle dhe ekstrakt kanelle