Bottega Verde

Moringa - Krem i konturit të syve

Moringa - Krem i konturit të syve

Regular price
Lek 2,200.00
Sale price
Lek 2,200.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Trajtim specifik detoksifikues për të riaktivizuar shkëlqimin dhe freskinë e syve me vaj Moringa