Bottega Verde

Moringa - Krem Nate

Moringa - Krem Nate

Regular price
Lek 3,690.00
Sale price
Lek 3,690.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem nate rinovues, detoksifikues, ndriçues, kundër rrudhave me vaj Moringa dhe Keratinase