Bottega Verde

Nero d'Ambra - Deodorant

Nero d'Ambra - Deodorant

Regular price
Lek 1,490.00
Sale price
Lek 1,490.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Deodorant me ekstrakte druri, i cili jep një ndjenjë rehatie dhe freskie që zgjat gjatë gjithë ditës.