Bottega Verde

Nero d'Ambra - Shampo Dushi

Nero d'Ambra - Shampo Dushi

Regular price
Lek 750.00
Sale price
Lek 750.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Shampo dushi me ekstrakte druri

Pastrues e  praktik dy në një, i cili ofron flokë dhe lëkurë të butë, me shkëlqim,  të parfumuar dhe gjallëruese