Bottega Verde

Orkide & Oriz - Shampo Floku

Orkide & Oriz - Shampo Floku

Regular price
Lek 1,590.00
Sale price
Lek 1,590.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Shampo hidratuese kundra bjondes me ekstrakte të orkidesë dhe orizit të purpurt , për flokë gri, të bardhë ose të zbardhur