Bottega Verde

Paleta e syve Nude & Gold

Paleta e syve Nude & Gold

Regular price
Lek 1,990.00
Sale price
Lek 1,990.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

E përbërë nga 6 tone mat dhe me shkëlqim me ngjyra më të preferuara të momentit