Bottega Verde

Pelle Pura - Krem Fytyre

Pelle Pura - Krem Fytyre

Regular price
Lek 2,200.00
Sale price
Lek 2,200.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem me ekstrakt organik të xhenxhefilit, lëng limoni dhe ujë organik elbi ​​i freskët dhe i lehtë që kryen një veprim normalizues për të rregulluar efektin shkëlqyes.