Bottega Verde

Pelle Pura - Maskë Scrub 3 në 1

Pelle Pura - Maskë Scrub 3 në 1

Regular price
Lek 1,850.00
Sale price
Lek 1,850.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Pastron, eksfolion dhe rinovon lëkurën: një produkt i vetëm tre veprime!