Bottega Verde

Pelle Pura - Vaj Fytyre

Pelle Pura - Vaj Fytyre

Regular price
Lek 1,850.00
Sale price
Lek 1,850.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Vaj fytyre pastrues i lëkurës, me vaj organik të pemës së çajit dhe vaj esencial organik të portokallit të ëmbël