Bottega Verde

Pelle Pura - Xhel kundër akneve

Pelle Pura - Xhel kundër akneve

Regular price
Lek 1,200.00
Sale price
Lek 1,200.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Xhel S.O.S. kundër papërsosmërive,një pastrues, qetësues me ekstrakt organik të xhenxhefilit, lëng limoni dhe vaj esencial dhe ujë organik elbi