Bottega Verde

Pelle Pura - Xhel larës

Pelle Pura - Xhel larës

Regular price
Lek 1,650.00
Sale price
Lek 1,650.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Xhel për pastrimin e përditshëm të fytyrës, pastrim i lëkurës, me ekstrakt organik të Xhenxhefilit, lëng limoni dhe vaj esencial, ujë organik Elbi për lëkurë të yndyrshme