Bottega Verde

Penel Tratto Facile

Penel Tratto Facile

Regular price
Lek 1,250.00
Sale price
Lek 1,250.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Penel i lëngshëm , më i lehtë dhe më i shpejtë për t’u përdorur me ekstrakt lule misri