Bottega Verde

Pepe Rosa Krem Duarsh

Pepe Rosa Krem Duarsh

Regular price
Lek 890.00
Sale price
Lek 890.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Nje miksim i Pepe Rosa dhe Vaniljes se bardhe do te kujdeset per butesine dhe aromen perfekte te duarve tuaja.